Vedení společnosti:

Jana Bubna 439/4
Kosmonosy
293 06

Michal Prášek
Mobil: 777 889 069

Milan Čapoun
Mobil: 777 884 131

Email: info@bold-security.cz

Ochrana Kulturních Akcí

Bezpečnostní agentura BOLD SECURITY nabízí zabezpečení kulturních i sportovních akcí jako jsou festivaly, koncerty, další společenské akce, fotbalová a hokejová utkání a jiné sportovní utkání

Tyto kulturní a sportovní akce jsme schopni zastřešit kompletně samostatně, popřípadě je možnost spolupráce s dalšími agenturami či jinými subjekty. Při zabezpečení těchto akcí se hlavně jedná o bezpečnostní a zároveň pořadatelskou službu, která má za cíl kontrolu a případné zabránění vjezdu a výjezdu vozidel do určených prostor, kontrolu osob před vpuštěním do určených prostor, kontrolu chování osob v určeném prostoru, jež má za cíl zamezit výtržnictví, ale i fyzickému násilí nebo poškozování majetku ostatních návštěvníků či vybavení a techniky organizátorů akce.

Bezpečnostní a pořadatelské služby vykonávají naši strážci v daném oděvu určené pro konkrétní akci, popřípadě v oděvu na vyžádání klienta, avšak nejčastější uniformou je oblek. Služby jsou také možné zajišťovat v civilním oděvu s, nebo bez označení. Při zabezpečování akcí jako jsou soukromé VIP oslavy, svatby, večírky či plesy je diskrétnost pro strážce bezpečnostní agentury BOLD SECURITY samozřejmostí.

Poptávkový formulář

Jméno :
Telefon :
Email :
Dotaz :
Antispamkodex   
image
image
image
image