Vedení společnosti:

Jana Bubna 439/4
Kosmonosy
293 06

Michal Prášek
Mobil: 777 889 069

Milan Čapoun
Mobil: 777 884 131

Email: info@bold-security.cz

Ochrana nočních podniků a diskoték

Bezpečnostní agentura BOLD SECURITYY zajišťuje ostrahu v nočních klubech, což je práce velice specifická a naprostá profesionalita strážců je při ní nezbytná. V nočních podnicích často dochází ke slovním konfliktům, či například strkanicím s opilými lidmi. Bezpečnostní pracovník v klubech musí být vyzrálý profesionál, důrazný ve svém chování, když je potřeba, ale s naprosto slušným a profesionálním vystupováním.

 Náš strážce musí být schopen v okamžiku rozeznat, zda jedná s opilým hostem, s hostem pod vlivem drog či léků nebo agresivním jedincem a po zvážení takového člověka do klubu nevpustit. V případě, že takový člověk v klubu je, okamžitě ho vyvést z prostor podniku, bez toho aby se mu při vyvádění cokoli stalo. Hlavním a tím nejdůležitějším cílem strážců bezpečnostní agentury BOLD SECURITY je, aby v námi střežených klubech nedocházelo ke konfliktům mezi hosty či mezi hosty a ostrahou Snažíme se takovýmto konfliktům předcházet a řešit je již na samotném začátku. Samozřejmostí je co v největší možné míře zabránit návštěvníkům vnášet do klubu jakékoli zbraně, vlastní konzumaci či drogy.

Naprostá diskrétnost je pro stráž bezpečnostní agentury BOLD SECURTIY samozřejmostí nejen při zajišťování kompletních bezpečnostních služeb na různých soukromých VIP akcích, oslavách, svatbách či večírcích, což je další specifická a na profesionalitu strážců náročná práce, kterou se zabýváme.

 

Poptávkový formulář

Jméno :
Telefon :
Email :
Dotaz :
Antispamkodex   
image
image
image
image